Yükleniyor...
Space Organizasyon ve İnsan Kaynakları

etkinliklerinizdeki en kaliteli çözüm ortağınız.

       Space Organizasyon Ve İnsan Kaynakları, festival, fuar, kongre, toplantı, ofis çalışması, ürün tanıtımı gibi etkinliklerde hizmet sektörüne ihtiyaç duyulan host, hostes, tercüman ve ekip üyeleri desteği vermektedir. Başta Ege  bölgesi ve tüm Türkiye’de olmak üzere; sektörde kalifiye personel eksikliğinin farkına varmış ve boşluğu kalifiye, tam donanımlı elemanlarıyla doldurmayı hedeflemektedir. 

       Firmaların yükünü, özenle ve ihtiyaca uygun özelliklere sahip üyelerden oluşan ekibiyle hafifleterek başarıya giden yolda organizasyon sahibi kurumlara gereken desteği vermeyi amaçlamaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını yakından gözlemleyip, hem organizasyonu sağlayan firmaların hem de çalışanlarının karşılıklı olarak menfaatini gözeten Space, sektörün taleplerini en doğru şekilde değerlendirip, iş gücünde tam verimliliği yakalamayı ilke edinmiştir. 

       Eğitimli, kişisel gelişime önem veren ve sektörün her dalında deneyim sahibi, dinamik yönetici ve çalışanlarıyla Space, firmalar ve hedefleri arasındaki köprü görevini “kalite” parolasıyla yerine getirmektedir

  • etik çalışma sistemi

  • Kalifiye Personel Ağı

  • Kaliteli ve Kurumsal Hizmet

Personel Topluluğumuza Katılın

İş hayatına atılmak, deneyim kazanmak, çevre edinmek istemez misin?